2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Dobrzewino
Dodane 20 kwietnia 2024

Magazynier/ Magazynierka Hurtownia Elektrotechniczna

Wynagrodzenie

4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzewino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Direct-Import – Hurtownia Elektrotechniczna, w związku z dalszym intensywnym rozwojem firmy, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier/ Magazynierka

Twój zakres obowiązków

·       zajmiesz się przyjmowaniem/wydawaniem towarów do/z magazynu oraz ich oznaczaniem w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,

·       dopilnujesz właściwego rozmieszczenia towarów na powierzchni magazynu,

·       zadbasz o utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy i będziesz chronić powierzone mienie,

·       nauczysz się prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,

·       będziesz odpowiadać za informowanie przełożonego o nieprawidłowościach występujących w procesach magazynowych.

Nasze wymagania

·       dyspozycyjność do pracy

·       uprawnienia na wózki widłowe UDT  - mile widziane

·       wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

·       umiejętność współpracy zespołowej.

·       mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.

Oferujemy

·       stałe godziny pracy w ramach systemu zmianowego, przewidywalny grafik,

·       stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat,

·       wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,

·       prywatną opiekę medyczną ( po okresie próbnym)

·       przejrzysty system wynagradzania i premiowania

·       realne możliwości rozwoju (zdobycie dodatkowych uprawnień) i awansu (stanowiska biurowe),

·       miejsce pracy Dobrzewino

Lokalizacja

Dobrzewino,

Pomorskie

Pomorskie, Dobrzewino
ID: 815499625