2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier / magazynierka w hurtowni odzieży

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w nowoczesnym kompleksie magazynowym Panattoni Pruszków ul. Żytnia

Opis stanowiska:

Wykonywanie podstawowych prac magazynowych

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Mile widziani również pracownicy z Ukrainy. Możliwość zamieszkania w lokalu pracowniczym na preferencyjnych warunkach.

Zakres obowiązków:

Praca ze skanerami w systemie WMS

Kompletowanie zamówień i pakowanie

Prawidłowe przyjęcie towarów od dostawców

Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

Rozkładanie towarów

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja pracy własnej

Zaangażowanie, dokładność i sumienność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim

Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Możliwość zamieszkania w lokalu pracowniczym

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 889946798