2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Szczepankowo
Dodane 07 maja 2024

Magazynier magazynu POSM

Wynagrodzenie

4 800 - 6 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw i zwrotów materiałów POSM na magazyn

  • Ewidencjonowanie przyjętych produktów

  • Kontrola ilościowa i jakościowa sprzętu

  • Wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów

  • Naprawa sprzętu POSM

  • Kompletowanie, pakowanie materiałów POSM przed wysyłką

  • Okresowy udział w inwentaryzacji

  • Współpraca z pracownikami innych działów oraz pracownikami klientów w celu zapewnienia sprawnego obiegu materiałów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność obsługi systemów magazynowych SAP będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość uzyskania potrzebnych uprawnień

  • Bieżące wsparcie kolegów z pracy

  • Otwartość na Twoje pomysły

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 916788650