2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Dodane 12 maja 2024

Magazynier (meble)

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MC Akcent zajmuje się importem i hurtową sprzedażą mebli. W związku z rozwojem firmy poszukujemy magazyniera

Zakres obowiązków:

- rozładunek i załadunek towaru

- przyjmowanie, kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru

- przygotowywanie, pakowanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem

- wydawanie towaru

- dbałość o porządek w magazynie

- współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji dostaw

- wystawianie listów przewozowych

Oferujemy

- pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

- atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna, systematyczność i wytrwałość

- znajomość zasad gospodarki magazynowej

- doświadczenie w pracy na magazynie i w dziale logistyki

- dobra znajomość obsługi komputera oraz programów gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 813066539