2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Łabędy
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier - mile widziane UDT - Umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 800 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego wieloletniego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Magazynu (operator suwnicy/ wózka widłowego)

Oczekujemy:

  • doświadczenia jako pracownik magazynowy/ produkcyjny,

  • UDT na wózki widłowe - mile widziane,

  • UDT na suwnice - mile widziane.

Twoje zadania:

  • proste prace magazynowe,

  • przyjmowanie towaru,

  • przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • kontrola jakościowa,

  • dla osób posiadających uprawnienia- praca na wózku widłowym lub suwnicy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4800 zł brutto + premia 240zł + dodatek za pracę w godzinach nocnych,

  • dla osób posiadających UDT na suwnice i wózki podstawa wynosi 5100 zł brutto

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00)

  • WOLNE WEEKENDY,

  • szkolenia i egzamin UDT dla zaangażowanych pracowników,

  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Firma znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Portowej

 Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 50*******59

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 910310025