2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Modła Królewska
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier - Modła Królewska, praca na cały etat

Lokalizacja

Modła Królewska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier

Miejsce pracy: Modła Królewska

Podstawowe obowiązki:

  • bezpośrednia obsługa klienta

  • rozładunek i załadunek przesyłek

  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia

  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny

  • sporządzanie raportów

  • współpraca z oddziałem FedEx ​

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość obsługi komputera

  • dokładność i skrupulatność w realizacji obowiązków

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

Nasza oferta:​

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie do wakacji dzieci, świadczenia świąteczne)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Modła Królewska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Modła Królewska
ID: 908354321