2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Mosina
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier Mosina

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz nieustanny rozwój.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy energicznych mężczyzn na stanowisko Magazynier.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie wysyłek

  • pakowanie

  • wydawanie towarów

  • kompletacja zamówień

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień

  • przyjmowanie i kontrola dostaw

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

  • skrupulatność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe

  • mile widziana znajomość programu Subiekt

Co oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie o oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej w branży pozycji i szerokich perspektywach rozwoju

  • atrakcyjny system premiowania

  • miłą, otwartą atmosferę pracy w młodym gronie osób

Klauzula RODO:

Administrator – Woltanic spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Stęszewie, ul. Powstańców Wielkopolskich 49/1, 62-060 Stęszew, informuje Panią/Pana o realizacji nałożonego na administratora obowiązku informacyjnego istniejącego w przypadku pozyskiwania danych osobowych zgodnie z art. 13, 14 i 15 rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) zwanego RODO.

Informuję o prawie żądania od Woltanic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dostępu do danych osobowych, prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych w zakresie uregulowanym w RODO.

Kontakt w sprawie wniosków dotyczących danych osobowych: biuroawoltanic.pl, ul. Powstańców Wielkopolskich 49/1, 62-060 Stęszew.

Jednocześnie informuję o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, iż dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z przepisami RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej dotyczącej Administratora – Woltanic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zamieszczona jest na stronie: woltanic.com.pl

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 903755818