2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Rusko
Dodane 02 maja 2024

Magazynier Mroźni, Babord

Lokalizacja

Rusko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Babord to norweska firma założona w 2018 roku. Inwestycje w statki, stocznię oraz przetwórstwo i dystrybucję pozwalają zaoferować klientom wysokiej jakości produkty rybne premium. Nasze operacje przetwarzania są zlokalizowane centralnie, aby dostarczać produkty na rynki w Europie i poza nią. Dzięki liniom przetwórczym łososia i białej ryby, jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom klientów.

Tutaj podstawowymi wartościami są zaufanie i tradycja. Kultura i wartość Babord obejmują nie tylko lokalną społeczność, ale także determinację w działaniu na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Babord rozwija się i poszukuje do swojego zespołu w zakładzie przetwórstwa rybnego osoby na stanowisko:

Magazynier Mroźni

(Lokalizacja: Rusko 18A, 76-150 Darłowo)

Twoje zdania:

  • załadunek i rozładunek towaru;

  • kontrola przyjmowanych towarów;

  • praca ze skanerem;

  • jazda wózkami widłowymi w magazynie wysokiego składu.

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia UDT;

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;

  • otwartość na pracę zespołową;

  • skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • mile widzialne doświadczenie w jeździe wózkami widłowymi.

Co oferujemy:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków;

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;

  • miłą atmosferę opartą na szacunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rusko,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rusko
ID: 844565875