2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier na magazynie stali

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie, jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu The Greenbrier Company, wiodącego producenta wagonów towarowych w Ameryce Północnej, Europie i Ameryce Południowej. Należymy do Grupy Greenbrier Europe, która w Polsce ma ulokowane 3 zakłady produkcyjne w Świdnicy, Oławie i Tarnobrzegu.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie to firma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, naprawie, modernizacji i przeglądach okresowych taboru kolejowego.

Chcesz pracować w renomowanej firmie, gdzie podstawą sukcesu są dobrze wykształceni i zmotywowani pracownicy?

Jeśli tak, czeka na Ciebie stanowisko:

MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE STALI

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i kontrola dostaw;

  • rozładunek oraz załadunek materiałów;

  • zabezpieczenie produkcji w materiały;

  • weryfikacja stanów magazynowych;

  • obsługa systemu magazynowego.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie;

  • posiadanie aktualnych uprawnienia IIS;

  • mile widziane uprawnienia na UDT I WJO;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • przestrzeganie standardów pracy w obszarze bhp;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

  • dbałość o powierzony towar;

  • odpowiedzialność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

TO OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia;

  • umowę o pracę;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju;

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci);

  • premia roczna;

  • grupowe ubezpieczenie;

  • opieka medyczna Medicover;

  • karta MultiSport.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisane klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 895783480