2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Niezabyszewo
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier Narzędziowiec

Lokalizacja

Niezabyszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy, D&H Engineering Poland poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier Narzędziowiec

Zadania:

  • prowadzenie ewidencji narzędzi w systemie magazynowym,

  • przygotowanie narzędzi pod zlecenia produkcyjne,

  • zamawianie narzędzi,

  • prowadzenie nadzoru nad stanem fizycznym,

  • aktywne poszukiwania nowych rozwiązań i usprawnień.

Wymagania:

  • chęć doskonalenia i rozwoju,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzenia.

  • Praca jednozmianowa

  •  Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  •  Ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń.

  •  Program poleceń pracowniczych - zarekomenduj znajomego a zyskasz nagrodę.

Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobra atmosferę .

W CV proszę dodać klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzań moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)

Lokalizacja

Niezabyszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Niezabyszewo
ID: 914373329