2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gostyń
NETBOX
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier - NETBOX

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał.  Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas! Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych.

Pracownik Magazynu

Kategoria stanowiska:   Logistyka

Lokalizacja:                     Czachorowo

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego. Przyjmuje towar i sprawdza jego jakość i zgodność na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wyrób gotowy do wysyłki. Powinien znać zasady prowadzenia dokumentacji magazynowej i inwentaryzacji, a także dbać o czystość oraz higienę w magazynie. Do pracy wymagane są uprawnienia na wózek widłowy z UDT.

Twoje obowiązki:

  • Odbiór towarów od dostawców i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem.

  • Sprawdzanie jakości i ilości towarów przyjmowanych do magazynu.

  • Przyjmowanie, sortowanie i składowanie towarów na odpowiednich miejscach w magazynie.

  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie, utrzymanie przestrzeni roboczej w należytym stanie.

  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki.

  • Wykonywanie operacji związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów przy pomocy odpowiednich narzędzi i urządzeń.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej logistyki towarów.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków.

  • Raportowanie bieżących informacji i problemów związanych z funkcjonowaniem magazynu przełożonemu.

Nasze wymagania:

  •  Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera wraz z uprawnieniami na wózek widłowy z UDT.

  • Znajomość obsługi skanera.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań.

  • Sumienność i dbałość o porządek w magazynie.

  • Zdolność do pracy w warunkach, takich jak zmienna temperatura.

  • Odpowiedzialność za sprawne i prawidłowe dokonywanie przyjęć, wydań i obrót towarów w magazynie.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia na stanowisko.

  • Pracę zmianową 5 dni w tygodniu + wolny weekend.

  • Doskonałą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

  • Spotkanie integracyjne.

  • Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.

  • Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.

  • Prezenty świąteczne do 900 zł netto.

  • 1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.

  • Dofinansowanie posiłków do 100 zł miesięcznie.

  • 4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.

  • Coroczny proces podwyżkowy.

  • Udział w szkoleniach.

  • Nauka języka angielskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 885971521