2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pruszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier - NIEWIEŚCIN Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zakład Mięsny NIEWIEŚCIN Sp. z o.o., - firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów,

w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Niewieścin – siedziba główna

Opis stanowiska:

·        Przyjmowanie i kontrola dostaw – rozładunek,

·        Magazynowanie towarów – oznakowanie, układanie, kontrola stanów,

·        Kompletowanie zamówień,

·        Wypełnianie dokumentacji magazynowej i systemowej,

·        Prowadzenie magazynu – utrzymanie porządku w magazynie oraz prowadzenie go zgodnie z obowiązującymi w Firmie procedurami,

·        Udział w miesięcznych inwentaryzacjach.

Wymagania:

·        Obsługa komputera,

·        Dobra organizacja pracy,

·        Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność w działaniu,

·        Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej w chłodni w systemie zmianowym (głównie popołudnia i noce)

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na cały etat,

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        profesjonalne szkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,

·        niezbędne materiały i narzędzia wspierające realizację zadań,

·        bogate zaplecze socjalne,

·        ubezpieczenie grupowe pracowników oraz członków rodziny.

SKŁADAJĄC SWOJĄ OFERTĘ, BARDZO PROSZĘ O ZAMIESZCZENIE PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA.

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez Niewieścin Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu, Niewieścin 8, 86-120 Pruszcz."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Pruszcz
ID: 638986276