2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Nowy Kisielin
Raben Group
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier Nowy Kisielin/Zielona Góra

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Kisielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Opis stanowiska

  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego
  • Kontroli nad wysyłką towarów
  • Dbałości o parametry jakościowe
  • Umiejętności pracy ze skanerem

Nasze Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie
  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej i nocnej
  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność
  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma Mybenefit, Prywatna opieka medycznaRabatowe karty paliwowe LOTOSUbezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę, Szkolenia wdrożeniowe, Jasne reguły premiowania, Możliwość rozwoju zawodowego, Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Przyjazne miejsce pracy: Firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, Najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, Nowoczesne technologie i rozwiązania, Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Dogodne warunki pracy: Komfort i bezpieczeństwo, Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, Atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Kisielin,

Lubuskie

Lubuskie, Nowy Kisielin
ID: 866577855