2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Słupsk
Perla Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (obsługa wózka widłowego)

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Perla Sp. z o.o. Sp.k. jest producentem smacznych przekąsek. Ostatnie lata to dla nas bardzo intensywny rozwój. Przybywa nam klientów i zleceń, przez co ciągle tworzymy nowe miejsca pracy.

Do naszego magazynu poszukujemy osoby z doświadczeniem oraz uprawnieniami na wózek widłowy. Poniżej szczegóły stanowiska. Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zakres zadań:

  • Transport wyrobu gotowego zgodnie ze zleceniem

  • Zaopatrzenie działów w surowce i materiały

  • Przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem

  • Wsparcie przy bindowaniu, strechowaniu i oklejaniu palet

  • Kanapkowanie (układanie warstw paletowych)

  • Praca ze skanerem (nauczymy obsługi)

  • Dbanie o higienę oraz porządek w miejscu pracy

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

  • Chęć do pracy w charakterze operatora wózka widłowego

  • Koleżeńskość, nastawienie na współpracę i pomoc innym

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Miesięczny system premiowy za zaangażowanie

  • Firmowe autokary, bezpłatny dojazd z terenu Słupska

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Jeśli jesteś sprytny/a w obsłudze wózka widłowego i jeździsz bezpiecznie, to chętnie podzielimy się pracą. Zapraszamy do aplikowania.

Więcej o nas na www.pelnadobra.com

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 909746362