2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Jaworowa
Jakub
Dodane 20 maja 2024

Magazynier Obsługi CARGO

Wynagrodzenie

5 500 - 5 900 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jaworowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WELCOME Airport Services jest wiodącym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym, a także obsługi rejsów General Aviation oraz lotniczego cargo. Obecnie zatrudniamy ponad 2200 pracowników w 8 portach lotniczych zlokalizowanych na terenie kraju. WELCOME Airport Services systematycznie zwiększa zakres świadczonych usług, nieustannie dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, tworząc rozwiązania będące odpowiedzią na wymagania rynkowe.

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek samolotów oraz ciężarówek

  • Przygotowanie bagażu do załadunku

  • Obsługa sprzętu magazynowego

  • Kontrolowanie i ewidencja stanu magazynu

  • Dbanie o porządek w hali magazynu

  • Dbanie o przestrzeganie procedur

  • Współpraca z Agencją Celną

  • Współpraca z innymi sekcjami naszej firmy i służbami lotniska

Nasze wymagania

  • Niekaralność (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia lub umowę zlecenie do wyboru

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nagrody dla najlepszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków

  • Bezpłatny parking pracowniczy na terenie lotniska

  • Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju

  • Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jaworowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jaworowa
ID: 917963559