2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier/ obszar HB

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier – obszar HB

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy w obszarze magazynu wyrobów gotowych (Mroźnia) na zmianie w zakresie przyjmowania, magazynowania i wydawania towarów

  • Sprawowanie nadzoru i odpowiedzialność za zgodność ilościową i asortymentową towaru przygotowanego do wysyłki

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Przestrzeganie terminów wysyłek transportowych, zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Kompleksowy nadzór nad czystością w magazynie

  • Ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży, innymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT lub prawo jazdy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programach dotyczących gospodarki magazynowej

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (12h)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się organizacji, lidera w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę, wysokie standardy pracy

  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska

  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dopłata do posiłków

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 900331273