2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Rohlig Suus Logistics
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/ od zaraz/ dorywczo

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy

  • Umowę zlecenie – bezpośrednio u pracodawcy, czyli w SUUSie,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas (do ostatniego dnia miesiąca),

  • Dodatkową premię za efektywność,

  • Płatne nadgodziny,

  • Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,

  • Dofinansowanie do posiłków SmartLunch,

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów,

  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Nasze wymagania

  • WYMAGANE: Uprawnienia do korzystania z wózków widłowych UDT,

  • Gotowość do pracy w niepełnym czasie pracy,

  • Zaangażowanie i chęć do współpracy,

  • Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 899270649