2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier, praca na jedną zmianę

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Rozładunek, załadunek towarów wózkiem widłowym

  • Kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności, dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,

  • Składowanie wyrobów na placu magazynowym

  • Dbałość i nadzór nad powierzonym sprzętem i urządzeniami ( transport bliski ),

  • Dbałość o porzadek w magazynie

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zgodność z procedurami BHP

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Posiadanie uprawnień na kierowanie wózkiem widłowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność

Mile widziane:

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • Znajomość obsługi komputera będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość asortymentu związanego z branżą metalową

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Warunki zatrudnienia:

  • praca na pełen etat w stabilnej firmie z 30 letnim doświadczeniem- 1 zmiana

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełen pakiet socjalny

  • szkolenia i rozwój własny

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 692319256