2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Skibno
Dodane 17 kwietnia 2024

magazynier - operator wózka

Lokalizacja

Skibno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INSTANTA Sp. z o. o zatrudni do Zakładu Produkcyjnego w Skibnie

osobę na stanowisko magazyniera - operatora wózka widłowego, odpowiedzialnego za bieżące zaopatrzenie produkcji w surowiec oraz przyjęcia surowca na magazyn.

Wymagania:

·         uprawnienia na wózek widłowy UDT

·         książeczka sanepidowska lub gotowość do jej założenia

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dbałość o porządek na stanowisku pracy

·         dokładność, samodyscyplina oraz punktualność

·         komunikatywność, zaangażowanie w pracę

Opis stanowiska pracy:

·         odbiór komponentów dostarczonych do/z magazynu/produkcji

·         zaopatrzenie produkcji w komponenty

·         obsługa urządzeń magazynowych takich jak: paleciak, paleciak elektryczny, wózek widłowy

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         dobrą atmosferę w pracy

·         dofinansowanie do karty Multisport

·         wczasy pod gruszą, wyprawka dla pierwszoklasistów

·         możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia

Firma Instanta Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Skibno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Skibno
ID: 912378879