2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 01 maja 2024

Magazynier -operator wózka jezdniowego

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Rodzinna Firma ABRAMCZYK jest liderem na rynku mrożonek ryb i owoców morza. Dysponujemy jednymi z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie. Siła ABRAMCZYK Team to talenty z bardzo różnych dziedzin. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości rozwoju zawodowego. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Magazynier

Twój zakres obowiązków

·       rozładunek i załadunek dostaw,

·       operowanie wózkiem jezdniowym,

·       paletyzowanie towaru do wysyłki.

Nasze wymagania:

·       wykształcenie minimum zawodowe,

·       2 letnie doświadczenie na stanowisku magazyniera,

·       uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych,

·       posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

·       otwartość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

·       prywatną opiekę medyczną,

·       ubezpieczenie grupowe,

·       dofinasowania wypoczynku,

·       paczka darmowych ryb co miesiąc,

·       i wiele, wiele innych…

Osoby składające CV na w/w rekrutację jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 690638726