2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Pilzno
Omega Pilzno
Dodane 14 maja 2024

Magazynier / Operator wózka Mokrzec Podgrodzie

Lokalizacja

Pilzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Magazynier/operator wózka widłowego

Opis stanowiska:

  • Rozładunki i załadunki towarów

  • Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie

  • Kompletowanie oraz przepakowywanie zamówień dla klientów

  • Dbanie o czystość na terenie magazynu

  • Gotowość do pracy w delegacji

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT II WJO

  • Dobra organizacji pracy

  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy zmianowej - 3 zmiany

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub Umowa zlecenie

  • Pensję podstawową + system premiowania

  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z fajnym zespołem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 915468412