2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bemowo
Dodane 15 maja 2024

Magazynier Operator Wózka - praca tymczasowa

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy filią włoskiej firmy Abet Laminati - największego w Europie producenta laminatów wysokociśnieniowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo

Obowiązki:

- kompletacja towaru oraz obsługa wózków widłowych

- przyjmowanie i wydawanie towaru

- załadunek i rozładunek towaru

- prace inwentaryzacyjne

Wymagania:

- min. średnie wykształcenie

- doświadczenie w pracy w magazynie i w wykonywaniu operacji magazynowych

- uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny (mile widziana praca z dużymi gabarytami)

- dobra obsługa pakietu Ms Office

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

- pracę tymczasową od zaraz na umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 918440342