2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Koszwały
Aleksandra Ostrowska
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka (UDT)

Lokalizacja

Koszwały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty

Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną. Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych oraz produkujemy maszyny i urządzenia przemysłowe.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek materiałów

  • Kontrola materiałów na wejściu i wyjściu

  • Pakowanie towarów do wysyłki zgodnie z wytycznymi

  • Prowadzenie rejestru dokumentów wysyłek i dostaw

  • Prowadzenie ewidencji składowanych towarów na magazynie czasowego składowania, za pomocą systemu ERP

  • Oznaczanie towarów składowanych na magazynie

  • Transport wewnętrzny wyrobów i półwyrobów w obrębie firmy

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Poszukiwane kompetencje

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Chęć do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów magazynowych

  • Dyspozycyjność

  • Skrupulatność, dokładność

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej miesięcznej

  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji

  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)

  • Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o ofercie lub samej firmie? Zapraszamy do kontaktu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszwały,

Pomorskie

Pomorskie, Koszwały
ID: 880676440