2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pniewy
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Wynagrodzenie

27,70 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pniewy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw

  • Kompletację oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów

  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Dbałość o porządek i ład organizacyjny na terenie magazynu

Wymagania

  • Uprawnienia i umiejętności praktyczne w obsłudze wózków widłowych

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  •  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • Stale, comiesięczne wynagrodzenie zawsze na koncie pracownika na czas do 10. każdego miesiąca

  • Atmosferę sprzyjającą współpracy i realizacji wspólnych celów

  • Premie uznaniową

  • Dodatek za dojazd

Lokalizacja

Pniewy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pniewy
ID: 667977025