2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wołomin
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier/operator wózka widłowego

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

NUCO, wiodąca w Polsce firma zajmująca się produkcją kosmetyków kolorowych, poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIERA.

Twój zakres obowiązków:

przyjmowanie dostaw towarów planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów

rozkładanie towaru w magazynie

przygotowywanie zamówień, czynności związane z wysyłką towaru załadunek zamówień

obsługa wózków widłowych - wysokiego składowania i czołowych (opcjonalnie)

sprawdzanie stanów magazynowych

inwentaryzacja magazynu

dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz powierzone narzędzia pracy

Wymagania:

uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT aktualneych badań do celów sanitarno - epidemiologicznych

umiejętności dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

gotowości do pracy w systemie zmianowym

mile widziane doświadczenie w magazynie wysokiego składowania

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa) mozliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 772363945