2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Robakowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZZnasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi, działającej na rynkach europejskich nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów, w sklepach stacjonarnych, oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.

Aktualnie poszukujemy Magazynu na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa wózka widłowego

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • kompletowanie i pakowanie zamówień

  • prawidłowe rozłożenie towarów

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

  • odpowiedzialność za powierzone mienie

 WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • doświadczenie na wózkach widłowych i z pracą ze skanerami

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz uczciwość

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • uprawnienia UDT

 OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne wynagrodzenie

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • nowoczesną i komfortową siedzibę firmy

  • posiłki za 1 zł

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty sportowej

  • miłą atmosferę pracy

  • spotkania integracyjne

  • upominki z okazji urodzenia dziecka

 Dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 862066352