2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Szczepankowo
Dodane Dzisiaj o 12:04

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

GLOBAL BRITANNIA LOGISTICS Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży transportowo - logistycznej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier – Operator Wózka Widłowego.

OPIS STANOWISKA

·   załadunek i rozładunek towarów;

·   obsługa transportu realizującego dostawy krajowe i zagraniczne;

·   przekładanie towaru;

·   codzienna obsługa wózka widłowego;

·   pomoc w bieżącym funkcjonowaniu magazynów firmy w Polsce i Wielkiej Brytanii;

·   kontrola prawidłowości załadunków, przyjęć oraz ładowania towaru;

·   realizacja założonych celów;

·   budowanie pozytywnego wizerunku oraz promowanie firmy.

WYMAGANIA

·   uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;

·   wykształcenie min. zawodowe;

·   doświadczenie na stanowisku magazyniera, operatora wózka widłowego – minimum 1 rok;

·   dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym, także  za granicą;

·   samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy;

·   umiejętność pracy w zespole;

·   komunikatywność;

·   lojalność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz obowiązków na stanowisku pracy;

NASZA OFERTA

·   stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub własną działalność gospodarczą;

·   pracę w systemie dwuzmianowym;

·   atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia;

·   nowy, zadbany sprzęt;

·   możliwość oraz wsparcie rozwoju kariery i doskonalenia zawodowego w dynamicznej, stale zmieniającej się organizacji;

·   przyjazną atmosferę w pracy;

·   bogaty system benefitów jak dofinansowanie do zajęć sportowych - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Administratorem danych jest Global Britannia Logistics Sp. z o.o

Zamieszczanie CV poprzez wybranie opcji „Aplikuj”.

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.

Wysyłając do nas CV zamieść w nim poniższe oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Britannia Logistics Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji.

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu. Brak zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w niniejszym procesie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 873548392