2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wiązowna
Dodane 10 kwietnia 2024

Magazynier operator wózka widłowego

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia Ellert Sp. z o.o. jest polską firmą, działającą na rynku od 40 lat i zatrudniającą ponad 250 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Wiązowna, powiat otwocki

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów dostarczanych do magazynu,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • uczestnictwo w rozładunkach i załadunkach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy 2 zmianowej,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • Pakiet Benefitów: Opieka Medyczna i Karty Multisport,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość wykonania uprawnień na wózki widłowe UDT u Pracodawcy

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 893879291