2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Bydgoszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

4 500 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Voss Inox Polska Sp. z o.o. jest jednym z oddziałów Voss Edelstahlhandel z Niemiec, firmy o międzynarodowym zasięgu. Dostarczamy firmom handlowym stal nierdzewną , aluminium i metale kolorowe.

Stal łączy- dlatego stawiamy na ludzi. Pracujemy razem , aby stać się wiodącym sprzedawcą produktów długich w Europie. Każdy pracownik jest cenny dzięki swoim mocnym stronom. Wysoka jakość, kompleksowy asortyment i profesjonalna praca to najważniejsze wartości marki, którymi mierzymy się każdego dnia. Nasi pracownicy to ludzie z osobowością i poczuciem odpowiedzialności.

W Voss patrzymy w przyszłość. Stawiamy na nowoczesną technologię, cyfryzację i współczesne zarządzanie.

Zatrudnimy pracowników na stanowisko

Magazynier-operator wózka widłowego

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym

·         Przyjazną, kameralną atmosferę pracy

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·         Pracę od poniedziałku do piątku

Wymagania

·         Wykształcenie min. zawodowe

·         Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wydane przez UDT

·         Doświadczenie przy obsłudze wózka typu czołowego i bocznego

·         Gotowość do pracy dwuzmianowej (od poniedziałku do piątku 6:00-14:00  /09:00-17:00)

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

·         Zaangażowanie w powierzoną pracę

·         Przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

Obowiązki

·         Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania typu czołowego i bocznego

·         Przyjęcie, rozlokowanie towaru w magazynie

·         Załadunek towaru dla klientów

·         Kompletacja zamówień

·         Kontrola jakości towaru

·         Wsparcie pozostałych procesów w magazynie

·         Udział w inwentaryzacji towaru

CV prosimy wysyłać drogą elektroniczną.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmie Voss Inox Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przyszłych rekrutacji oraz procesu zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 894415087