2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kokotów
Dodane 16 kwietnia 2024

Magazynier / Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Kokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • sprawne przyjmowanie, składowanie przy pomocy wózka widłowego,

  • wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami,

  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,

  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,

  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienie do obsługi wózków widłowych (UDT) wraz z doświadczeniem min. 6 miesięcy,

  • umiejętności obsługi wysokiego składu,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

  • premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,

  • wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 912164141