2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier / Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)

  • przemieszczanie i rozkładanie towarów

  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek

  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne

  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych

To oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dopłatę do karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • mamy nowoczesne magazyny typu A+

  • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 912479792