2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnowo Podgórne
Hammer Sp.z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier -Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO), Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • HAMMER Sp. z o.o. jesteśmy międzynarodowym producentem opakowań z tektury litej i falistej. Na rynku polskim działamy z niemałymi sukcesami już od ponad 20 lat. Zatrudniamy blisko 140 pracowników. Na rynku cenieni jesteśmy za jakość naszych produktów, szybkość w działaniu, skuteczność i elastyczność. Do grona naszych klientów należą największe firmy w Europie z sektora FMCG.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier

    Miejsce pracy : Sady

    Zakres obowiązków :

     kontrolowanie stanów magazynowych,

     przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie otrzymywanych dokumentów,

    przygotowanie towaru do wysyłki,

    utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,

     współprace z wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności.

    Wymagania :

    • komunikatywność i zapał do pracy,

    • dobra organizacja pracy,

    • dokładność i sumienność,

    •  obsługa komputera,

    •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

    •  uprawnienia na wózki WJO 02 ·

    •  uprawnienia wymagane - WJO 01 wózki jezdniowe podnośnikowe, w tym specjalizowane, tj. z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem lub ze zmiennym wysięgiem.

      Oferujemy :

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

    •  możliwość awansu,

    •  praca na 2 zmiany

      Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 909476799