2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Brzezie
Krzysztof
Dodane 26 kwietnia 2024

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Brzezie k. Zabierzowa (Kraków)

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stabilnego miejsca zatrudnienia, z umową o pracę i możliwością rozwoju? A to wszystko rozgrywające się w przyjaznej atmosferze?

Firma Mono Sp. z o.o. jest firmą dystrybucyjną, która prężnie działa i stale się rozwija od 2017 roku na polskim rynku.

Paramy się hurtową sprzedażą wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej, aluminium i innych metali nieżelaznych. Każdego roku, pomimo perturbacji na rynku, dowodzimy swojej wartości stale potęgując wyniki i modernizując zakład pracy, w rezultacie systematycznie powiększając naszą kadrę pracowniczą.

Tym razem do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIERA.

Opis stanowiska pracy:

• Kompleksowe prace związane z obsługą magazynu m.in. przygotowywanie, przyjmowanie i wydawanie towarów,

• Kompletowanie zamówień, w tym przygotowanie i oznakowywanie towarów,

• Sprawdzanie ilościowe i jakościowe towaru przyjmowanego i wydawanego, rozładunek dostaw,

• Prowadzenie dokumentacji magazynowej również w wersji elektronicznej,

• Przeprowadzanie inwentaryzacji rocznych, kwartalnych, cząstkowych na towarze znajdującym się na stanach magazynowych

Nasze oczekiwania:

• Umiejętność pracy zespołowej,

• Komunikatywność,

• Uprawnienia na wózek widłowy UDT ( wózki 3,5-5,5t ),

• Uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego,

• Mile widziane prawo jazdy kat. C,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, miłą atmosferę i młody pomocny zespół,

• Komfortowe warunki pracy,

• Przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne,

• Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku),

• Wynagrodzenie zasadnicze + premia + benefity,

Z własnego doświadczenia dobrze znamy polskie realia pracy. Dlatego mobbing, czynniki stresogenne i podejście feudalne to jest coś czego się wystrzegamy w codziennej kooperacji. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, przestać być trybkiem w korporacyjnej maszynie, a zostać członkiem naszego zespołu - zapraszamy do składania aplikacji!

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX lub bezpośrednio, tj. poczty e-mail na adres rekrutacja[at]e-mono.pl.

Jeżeli nasuną się Państwu jakieś dodatkowe pytania to prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48***********55 .

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Twoich danych osobowych jest Mono Sp. z o.o., z siedzibą w Brzeziu przy ul. Szlachecka 92, adres e-mail: rodo[at]e-mono.pl.

Klauzule zgody dla kandydata:

Podstawowa: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli chcesz, aby Twoje zgłoszenie zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w zgłoszeniu następującą zgodę:"Zgadzam się na przetwarzanie przez MONO Sp. Z o.o. z siedzibą w Brzeziu przy ul. Szlachecka 92, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Brzezie,

Małopolskie

Małopolskie, Brzezie
ID: 650653315