2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Rawa Mazowiecka
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier / operator wózka widłowego - LOXIMIDE Sp. z o. o.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy LOXIMIDE Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowiska:

Magazynier / operator wózka widłowego

 (miejsce pracy: Podkonice Duże )

 Zadania na stanowisku:

·        Rozładunek/załadunek towaru

·        Przyjmowanie dostaw na magazyn oraz ich kontrola pod względem ilościowym, jakościowym ( sprawdzenie zgodności z dokumentacją WZ , specyfikacją ,fakturą)

·        Kompletacja zamówień

·        Wydawanie i ewidencjonowanie wydawanego towaru z magazynu.

·        Obsługa magazynu

·        Bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej

·        Wsparcie w organizacji transportu w dziale logistyki

. Współpraca z działem produkcji i księgowości.

Wykonywanie lekkich prac na zakładzie produkcyjnym .

 Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na magazynie

·        Mile widziana doświadczenie w realizowaniu transportów.

·        Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

·        Pracowitość , sumienność

 Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

·        Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia

.        Pracę w nowoczesnej,  profesjonalnej Firmie

, Premie uznaniowe

. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

·        Pracę w systemie 1 zmianowym: w tygodniu w godz. 8.00-16.00

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 666041266