2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Krapkowice
Dodane Dzisiaj o 13:20

Magazynier - operator wózka widłowego - Metsä Tissue Krapkowice

Wynagrodzenie

5 200 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy:

Przyjęcie, składowanie i wydawanie wyrobów z magazynu oraz inne operacje magazynowe.

Zakres obowiązków:

·      transport surowców, wyrobów za pomocą wózka paletowego i wózka widłowego

·      obsługa ramp i mostków załadunkowych

·      składowanie surowców i wyrobów

Wymagania

·      uprawnienia UDT na wózki widłowe

·      gotowość do pracy na zmiany (4 brygady, praca w weekendy)

Oferujemy:

·      wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·      bezpieczne środowisko pracy

·      "wczasy pod gruszą", dopłatę do wypoczynku dzieci, paczki świąteczne, kartę Multisport i inne

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 655466088