2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Kliniska Wielkie
Dodane Dzisiaj o 10:50

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kliniska Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową Spółką z branży opakowaniowej i papierniczej o silnej i stabilnej pozycji na rynku polskim.

Zajmujemy się produkcją opakowań z tektury falistej.

Dział logistyki Mondi Szczecin Sp. z o.o. potrzebuje Twojego wsparcia na stanowisku: Kierowca wózka widłowego.

Nasze wymagania:

•Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

•Dobra organizacja pracy,

•Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany).

Twój zakres obowiązków:

•Załadunek i rozładunek aut,

•Odbiór towaru z linii produkcyjnej,

•Wykonywanie czynności zgodnie z zasadami BHP,

•Nadzór i kontrola nad towarem.

Oferujemy Ci:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

•Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,

•Szansę rozwoju zawodowego,

•Dofinansowanie do obiadów,

•Bogaty pakiet socjalny,

•Program poleceń pracowniczych,

• Prywatną opiekę lekarską,

•Możliwość nauki języków obcych.

Dołącz do Mondi Szczecin i rozwiń swój prawdziwy potencjał!

ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie

Tel +48**********56

 Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018, poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzaniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Mondi Szczecin sp. z o.o., ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie.

Lokalizacja

Kliniska Wielkie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kliniska Wielkie
ID: 657699984