2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Zambrów
Dodane 09 kwietnia 2024

Magazynier / Operator wózka widłowego - OstroVit Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OstroVit - polski producent suplementów diety i żywności dietetycznej poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER / Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

- Rozładunek i załadunek towaru,

- Rozmieszczanie i układanie towaru na miejsca docelowe w magazynie,

- Kompletowanie zleceń,

- Wsparcie w pracach magazynowych,

- Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

- Posiadanie aktualnych uprawnień UDT na wózek widłowy,

- Chęć do pracy i zaangażowanie w jej wykonywanie,

- Dyspozycyjność i sumienność,

- Precyzyjność i punktualność.

Praca stacjonarna w Zambrowie na pełen etat.

Praca w systemie zmianowym 6:00-14:00 / 14:00-22:00

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,

- Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,

- Praca w młodym zespole,

- Stabilność i komfortowe warunki pracy,

- System szkoleń dających szanse rozwoju,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników,

- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności,

- Benefity pracownicze (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, rabat na firmowe produkty).

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 838035531