2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Plewiska
Dodane 14 maja 2024

Magazynier, Operator Wózka Widłowego, Plewiska

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Plewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

Zakres obowiązków

  • Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami Klientów;
  • Załadunki/rozładunki towarów;
  • Transport i składowanie towarów na terenie magazynu;

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Praca na magazynie z trzema strefami temperatury (sucha, chłodnia, mroźnia);
  • Doskonałą atmosferę pracy (86% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy);
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki rodzinne;
  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka medyczna Medicover;
  • Karty sportowe;
  • Imprezy świąteczne;

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 682676981