2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Kaszewy Kościelne
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier- operator wózka widłowego- praca dodatkowa

Lokalizacja

Kaszewy Kościelne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

Miejsce pracy: Kaszewy Kościelne

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw na podstawie dokumentów dostawy,

  • Rozładunek ręczny kontenerów

  • Prawidłowe ustawianie towarów w polach odkładczych, na regałach wysokiego składowania

  • Dekompletacja/kompletacja towarów na podstawie dokumentów, przy użyciu skanera,

  • Praca na skanerze oraz w systemie WMS,

Wymagania:

·                 Doświadczenie w pracy w magazynie,

·                 Znajomość gospodarki magazynowej,

·                 Wymagane UDT

·                 Gotowość do pracy w godzinach  15.00-20.00

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna skontaktuj się

z nami telefoniczne: 51*******45

Lokalizacja

Kaszewy Kościelne,

Łódzkie

Łódzkie, Kaszewy Kościelne
ID: 709106791