2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Bukowo
JAS-FBG
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier-Operator Wózka Widłowego - SZCZECIN PRAWOBRZEŻE, DĄBIE

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego magazynu Spedycji Krajowej w Szczecinie na stanowisko MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: ul. Lubczyńska 22A, Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek transportów

  • kontrola nad towarami w obrębie magazynu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • utrzymanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej

  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (04:30 – 12:30; 12:30 - 20:30)

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od ponad 30 lat

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie - bez pośredników (umowa o pracę)

  • pracę w systemie zmianowym (04:30 – 12:30; 12:30 - 20:30)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • bezpieczne warunki pracy, zgodne z przepisami BHP

  • doskonałą atmosferę

  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach, możliwość bezpłatnej nauki języków obcych, preferencyjne pożyczki)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 910597620