2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Tarnów
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 13:24

Magazynier/Operator Wózka Widłowego - Tarnów (Iglotex\Fritar)

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów

na stanowisko: Magazynier / Operator Wózka Widłowego.

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek dostaw,

  • kompletacja zamówień sprzedaży,

  • przesunięcia wewnątrzmagazynowe,

  • przygotowanie towaru na zasilanie produkcji,

  • porządki na obszarze magazynu;

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub wykazujesz gotowość do jej wykonania,

  • posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • wykazujesz gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym ciągłym w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia),

  • masz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),

  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 747276045