2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Jasionka
Izabela OK JOB
Dodane 01 maja 2024

Magazynier-Operator wózka widłowego Umowa o pracę/ Benefity/ Premie

Wynagrodzenie

4 700 - 5 120 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Jasionka (obok Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu

  • Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania

  • Przyjmowanie dostaw do systemu SAP

  • Obsługa dostaw/wysyłek kurierskich

  • Komisjonowanie komponentów oraz zaopatrywanie produkcji

  • Przygotowywanie i realizowanie wysyłek do Klienta

  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi

  • Kontrola i nadzór nad zapasem nieprodukcyjnym (opakowania)

  • Raportowanie odpowiednich wyników

Profil Kandydata:

  • Uprawnienia UDT

  • Komunikatywność

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (7:00–15:00, 15:00–23:00, 23:00–7:00)

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie rozpoczynające się od 4700 zł brutto ( w zależności od doświadczenia)

  • Premię miesięczną do 420 zł brutto

  • Dodatek za pracę w nocy 30%

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Wolne weekendy

  • Kompleksową opiekę koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

  • Premie za polecenie pracownika – 700 zł brutto

  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą i obuwie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 802407414