2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Raben
Dodane 14 maja 2024

Magazynier / Operator wózka widłowego - uprawnienia UDT

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Twój zakres obowiązków:

  • Praca na wózkach widłowych;

  • Rozładunek i załadunek samochodów z towarem;

  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie;

  • Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej i nocnej;

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie​ podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień plus miesięczna premia;

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie, itp.;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915476979