2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Raben
Dodane 15 maja 2024

Magazynier / Operator wózka widłowego - uprawnienia UDT RABEN Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Rozwożeniu towarów, załadunku i rozładunku w magazynie tranzytowym cię

  • Dbałości o jakość towarów

  • Pracy ze skanerem

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z napędem silnikowym z UDT

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć

  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym

  • Masz doświadczenie w pracy w magazynie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień

  • Miesięczna premia do 875 zł brutto

  • Wolne weekendy

  • Dodatek do pracy w godzinach nocnych (22.00-06.00)

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne

  • Oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i współpracę.

  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika

  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 916946354