2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnów
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego w Zakładzie w Stary Łom

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Stary Łom (okolice Chojnowa)

 Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • rozkładanie towaru w magazynie

  • oznaczanie kartonów i metkowanie produktów;

  • przygotowywanie zamówień dla klientów detalicznych i/lub hurtowych;

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentacją

  • załadunek zamówień do aut dostawczych;

  • sprawdzanie stanów magazynowych – to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;

  • regularna inwentaryzacja magazynu;

  • pomoc w dziale produkcyjnym/ produkcja opakowań kartonowy

Od kandydatów oczekujemy:

·       Udokumentowane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

·       Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·       Doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem

·       Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym

·       Zaangażowania i sumienność

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·       Stabilne warunki zatrudnienia.

·       Niezbędne narzędzia pracy.

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

 Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

W tytule e-mail proszę wpisać „Magazynier - Operator wózka widłowego”

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Granma Projekt System Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 736514735