2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Koninko
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier - operator wózka widłowego - wysoki skład

Lokalizacja

Koninko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku

zrealizowaliśmy 1,5 mln zamówień i sprzedaliśmy już ponad 4,8 mln produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier – operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY: KONINKO K. POZNANIA

Twoje zadania:

  • Przygotowanie wózka widłowego do pracy

  • Pobieranie i składowanie ładunków z wykorzystaniem wózka widłowego

  • Transportowanie pionowe i poziome ładunku z wykorzystaniem wózka widłowego

  • Zdejmowanie towarów z regałów na prośbę osób kompletujących zamówienia

  • Wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem wózka widłowego

  • Zabezpieczanie ładunków podczas transportu i składowania z wykorzystaniem wózka widłowego oraz dobieranie urządzeń scalających ładunki

  • Prowadzenie i dokumentowanie kontroli urządzeń i układów wózka widłowego

  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej i magazynowej

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia UDT i praktyka w obsłudze wózków widłowych (warunek konieczny)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

    (6-14; 14-22 – od poniedziałku do piątku)

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat w stabilnej firmie

  • Wynagrodzenie na czas

  • Podstawę i premię miesięczną

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, , bony świąteczne, rabaty pracownicze)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w branży

  • Partnerską atmosferę i zgrany zespół współpracowników

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, zachęcamy do przesłania swojego CV poprzez przycisk „Aplikuj teraz".

Lokalizacja

Koninko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koninko
ID: 840715302