2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Karolina Krzemińska
Dodane 22 maja 2024

magazynier - operator wózka widłowego z UDT, 2 zmiany

Wynagrodzenie

4 200 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy? Szukasz pracy, w której nie musiałbyś pracować na nocki? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już dziś! Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko: magazynier - operator. Praca w Nowinach.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pierwsza umowa no okres próbny 3 miesięcy
  • wieloskładnikowe wynagrodzenie: podstawa 4200 zł brutto + premie i dodatki - miesięcznie ok. 5100 zł brutto.
  • pracę w Nowinach
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14; 12-20
  • posiłki regeneracyjne dla wszystkich pracowników w okresie zimowym od listopada do marca o równowartości 18,50 zł brutto dziennie (środki wpłacane na kartę Edenred).
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, Enel-Med – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, owoce, kawa/herbata dla pracowników, PPE - Program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, możliwość uzyskania uprawnień.

zadania

  • rozładunek/załadunek samochodów z wyrobami
  • pomoc przy obsłudze suwnic
  • inne prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózek widłowy,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice lub żurawie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany w Nowinach
  • sprawności fizycznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916969471