2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Kierownik Produkcji
Dodane 01 maja 2024

Magazynier/Operator Wózków Widłowych

Wynagrodzenie

5 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MGL sp. z o.o.

(Grupa MAGO)

z siedzibą w Rawie Mazowieckiej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Operator wózków jezdniowych

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • obsługa skanera magazynowego,

  • realizacja i prawidłowy przebieg zaplanowanych operacji magazynowych,

  • osiągnięcie założonych celów ilościowych, jakościowych                        i efektywnościowych,

  • raportowanie do kierownika,

  • właściwa współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale logistyki w zakładzie produkcyjnym,

  • wykształcenie zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • umiejętność do pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, uczciwość,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku Magazynier / Operator wózków jezdniowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dodatkowe pytania można kierować bezpośrednio do

Kierownika Produkcji: +48**********90

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia:

  • osobiste: MGL Sp. z o.o., ul. Opoczyńska 16, 96-200 Rawa Mazowiecka lub

  • przesłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem

Wymagana bardzo dobra komunikacja w języku polskim.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 854791815