2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 08 kwietnia 2024

Magazynier - operatora wózka widłowego

Wynagrodzenie

22 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magazyn konsolidacyjny poszukuje doświadczonego operatora wózka widłowego.

Jeśli:

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

Jesteś gotowy do pracy na wysokości

Posiadasz ogólną wiedzę na temat zasad funkcjonowania magazynu

Obsługujesz komputer oraz umiesz posługiwać się skanerem,

Jesteś nastawiony na współpracę oraz zaangażowany w pracę,

Zapraszamy Cię do pracy w naszym zespole w magazynie zlokalizowanym w Pruszkowie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia,

Prywatnę dodatkowe ubezpieczenie

Pracę w fajnym zespole,

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Możliwość rozwoju zawodowego,

Obowiązki:

Rozładunek, załadunek towarow na paletach

Rozładunek, załadunek towarow w paczkach ręcznie

Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,

Formowanie jednostek ładunkowych oraz lokowanie ich w sekcjach magazynowych,

Kompletacja, pakowanie i przygotowanie zamówień do wysyłki,

Banderolowanie, etykietowanie, metkowanie towarów

Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

Bieżące prace porządkowe w magazynie,

Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP;

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 874158344