2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Opole Lubelskie
Dodane 17 kwietnia 2024

Magazynier - Opole Lubelskie

Lokalizacja

Opole Lubelskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

„STAMPOL-TRADE Stankiewicz” Spółka Komandytowa

„STAMPOL-TRADE Stankiewicz” Spółka Komandytowa to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybucyjna z branży FMCG o wieloletnim stażu.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Opole Lubelskie

Zakres obowiązków:

Kompletowanie zamówień wg wskazań systemu

Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

Zaangażowanie w powierzone zadania

Szybko się uczy i umie pracować w zespole

Dyspozycyjność

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w młodym, zgranym zespole,

Stabilne zatrudnienie,

Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 28 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Opole Lubelskie,

Lubelskie

Lubelskie, Opole Lubelskie
ID: 912396907